Noční strašidelný les v Jenišovicích

Ti, kdo se rádi bojí a mají rádi klasické strašidelné motivy, ať se přijdou 23. září 2017 bát na další ročník nočního strašidelného lesa v Jenišovicích u Jablonce nad Nisou. Svoji účast přislíbilo spoustu živých strašidel, ale i neživých exponátů. Těšit se opět můžete na kostlivcovu výstavu, býčí rohy, létající strašidla i děsivé zvuky. Celá cesta bude osvícena svíčkami a barevnými světýlky, ale strašpytlové si můžou vzít i baterku. Kdo úspěšně dojde do cíle, bude odměněn diplomem. Na startu drobné občerstvení (pivo, limo, buřty…). Start děti do 6 let 18:30 – 19:30, od 6 let 19:30 a výš. Sami zvolte, do které kategorie si chcete udělat rezervaci. Do 19:30 bude ještě celkem světlo, strašidla si budou s dětmi spíš povídat. Po 19:30 už budou strašit fest. Ale nebojte se: žádné děsivé realistické mrtvoly a obludy Vaše děti strašit nebudou. Trasa je dlouhá cca. 2,5 km. Vstupné 40 Kč/od 4 let. Platba možná pouze hotově. Start je v areálu koupaliště v Jenišovicích (značeno z Jenišovic návsi). Trasa není vhodná pro kočárky (kořeny) a děti do 2 let. Děti do 12 let se můžou akce zúčastnit pouze v doprovodu osoby nad 18 let. 

REZERVACE ČASU STARTU PODMÍNKOU na jitka.kr@centrum.cz. Pokud si uděláte rezervaci a nepřijdete, nevadí to. V opačném případě si nebudete moci užít strašidelnou atmosféru, protože půjdete těsně po a těsně před další skupinkou.

Rezervace startují po 2 minutách, prosím, přijďte na start alespoň o 10 minut dříve, než je čas Vaší rezervace. Děkujeme za pochopení.

V PŘÍPADĚ NEPŘÍZNIVÉHO POČASÍ SLEDUJTE NAŠE STRÁNKY. Přeháňky nevadí, ale kdyby byla velká zima nebo trvalý déšť, akci bychom zrušili.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *